Červen 2016

Spokojený život

1. června 2016 v 14:55 | Tea |  Téma týdne
Co znamená mít spokojený život? Znamená to mít haldy peněz v trezoru, nebo že má 60-ti letý muž 20-ti letou holku anebo spokojený život je někde pod mostem, kde se bezdomovci válí na krabicích a popíjejí laciný víno a rum?
Jsou vůbec tito lidé spokojení, když tvrdí, že žijí spokojený život, který se jim nadevše líbí a za nic by ho neviměnili? Jak někdo může vypustit z úst, že žije takovýhle život... Nikdo nikdy nežije 100% spokojeně. Vždy se najde událost,která tuto domněnku srazí na kolena.
Udivuje mě, pokud se s takovýmto člověkem seznáním a ta osoba mi vykládá, jaký má užasný bezproblémový život. Nevěřím tomu, podle mě je to prachsprostá lež...
Spokojený život vedeme jen na maličkou kratičkou chviličku, které si musíme do sytosti užít a vážit si, že jsme aspoň na tak malý okamžit něco takového prožili...
Spokojeně se člověk může cítit o víkendu na své chalupě, kde si odpočne od práce, starostí,... Ale také to trvá jen chvilku, nastane pondělí a je v podstatě po spokojenosti, ovšem opět se má člověk nač těšit... Zase se ta spokojenost navrátí... :)