Strašidla pod postelí

28. července 2015 v 10:25 | Tea |  Téma týdne
Vzpomínám si na svůj neskutečný strach, když jsem byla malá. Vždycky mě večer, když se setmělo, popadl mesmírný strach, že pod postelí nebo ve skříni někdo nebo něco je. Představovala jsem si ošklivé strašidlo, které mě buď odnese pryč od maminky, anebo sežere. Byly to pro mě pokaždé muka, než jsem usla. Abych se tolik nebála, tak mi rodiče pustili televizi, abych byla v klidu :D (měli jste to taky tak? :D) . I když ironií je, že jsem se bála právě kvůli televizi. :D Někdy tam dávali takové filmy, jako je třeba Maska. Z toho chlápka šel fakt strach :D. Nebo jsem se taky bála písničky, kterou táta s mámou poslouchali v autě :D. Ale ze všehno nejhorší byl seriál Věřte nevěřte. Jednou tam byl díl s nějakou bábinkou, které se zbarvily oči na červeno! Z toho jsem byla vyjukaná hodně dlouho a upřímně jsem se bála jít i sama na záchod. :D
Když se na to teď podívám zpětně, jsem za svou naivitu ráda. Aspoň mám nač s úsměvem vzpomínat.(Tady je ta písnička, kdyby to někoho zajímalo :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 28. července 2015 v 11:34 | Reagovat

Existuje takový náror lidí, kteří se zabývají paranormálními jevy, že právě televize nejvíc přitahuje do místnosti nejvíce duchů, démonů a strašidel. Proto by s ní člověk neměl spát v jedné místnosti. :-)
Já nic takového nikdy nepocítila. Já se nejvíc vždycky bála na chodbě na schodišti. Tam to bylo prostě nejvíc střešidelné.

2 Tea Tea | 29. července 2015 v 8:07 | Reagovat

[1]: Taky jsem o tom slyšela, ale ono se tak dobře při ní usíná... :D
To věřím. Takováhle místa jsou sama o sobě strašidelná :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama