Trochu jiná láska 5.kapitola

3. dubna 2015 v 11:05 | Tea |  Příběhy na pokračování
V 6:30 se ozve to odporné crr... Vstávat se mi nechce. Zrovna se mi zdál tak krásný sen, jak jsme se s Tomem milovali. Zvláštní je, že mi to přišlo tak reálné.. Otočím se na levý bok a natáhnu ruku k nočnímu stolku, abych ten zvuk umlčela. Posadím se a chci stoupnout. Najednou ucítím na madraci pohyb. Vyskytne se mi tak pohled na spokojeně spícího Tomáše.
,,Jo.." zaraduji se šeptem. Tak to všechno nebyl sen.. Jak by taky mohl být, když ještě teď cítím jeho měkké rty na svých. Při zvpomínce na samotný styk mě píchne kdesi v podbříšku.
Mám takové štěstí, že se mi splnil nejtajnější sen.. Potichu se vyplížím z pokoje, abych Toma nevzbudila.S hlavou plnou vzpominek a pocitů se dopotácím do kuchyně, kde si uvařím kafe a namažu rohlík Nuttelou. Snídani sním sice celou, ale vůbec nevím, jak chutnala..
Vyčistím si zuby a rozčešu hnědé vlasy. Dnes chci vypadat sexy. Co si tak vemu na sebe? Už vím... Červený přiléhavý top bez podprsenky a černou minisukni, ke které si vezmu bílé tenisky. Samozřejmně se nesmím zapomenout nalíčit. Napatlám si na obličej make-up, namaluji jemně tužkou černé spodní linky, na víčka nanesu šedé stíny, řasy přejedu řasenkou od Miss Sporty a rty přelíznu rudou rtěnkou.
Dneska mi to fakt sekne. Ten Tomáš se mnou dělá divy... ,,Teď bys' mě měl vidět," uchichtnu se do odrazu v zrcadle.
No nic, už je čas jít do školy.


Během cesty jsem přemýšlela, zda o tom říct své nejlepší kamarádce Hance. Dospěla jsem k závěru, že ano. O citech k němu věděla odzačátku, tak proč by to neměla vědět..

Hned v šatně našeho gymplu jí řeknu, že jí chci něco říct.
,,O čem to je?" ptá se zvědavě.
,,Uvidíš, nechej se překvapit.. Teďka tady o tom nechci mluvit."
Podívá se na mě se zájmem a pronese: ,, To bude něco velkýho, co? Jak tak koukám, tak tě to i poznamenalo.. Sexy ohoz, jiskry v očích.. Hm, to bude zajímavý..."
,,To jo, budeš čumět. Bedeš mít čas o nějaký přestávce před obědem?" zeptám se, protože moje černovlasá kámoška s šedýma očima je v sextě, což je stejný ročník jako navštěvuji i já ale, každá chodíme do jiné třídy. Tudíš má jíný rozvrh. Hanka patří k těm šprtům, co musí mít ze všeho jedničky, a tak celé dny i přestávky čučí do knížek..
,,Hm.." zamyslí se. ,,To asi ne. Druhou hodinu píšeme z fyziky, třetí zkouší z chemie, čtvrtou zase píšeme. Takže mi to řekneš až u oběda, jo?"
,,No jo.. Ty a ty tvoje jedničky," zavrčím s úsměvem. Radši bych se jí pochlubila hned, ale holt to budu meset vydržet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 24. dubna 2015 v 15:30 | Reagovat

A ona toho ani trochu nelitovala? Nebo se ani trochu nezamyslela, jestli je to správné?
Ale ten konec se ti povedl. Dívám se, že má zajímavou kamarádku. Trochu mi připomíná mě :-)

2 Tea Tea | 25. dubna 2015 v 13:01 | Reagovat

Zvláštní, ale nelitovala. :D Díky. Hanku se snažím udělat tak jakoby víc normální. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama