Trochu jiná láska 4.kapitola

1. dubna 2015 v 14:55 | Tea |  Příběhy na pokračování
Chvíli se na mě nevěřícně kouká. Tenhle pohled mu tak strašně sluší.. Nejradši bych se k němu ještě jednou naklonila a něžně si pohrála s jeho jazykem.. Najednou se zašklebí a pronese: ,,Utěšovat mě nemusíš. Kdybych se chtěl odreagovat, zaplatím si pouliční šlapku."
,,Tu pusu jsem ti dala, protože mě přitahuješ. Chci to, protože tě mám ráda, ne proto, aby ses odreagoval," řeknu a sklopím oči do fialového koberce, který pokrývá celý můj pokoj.
,,To nemyslíš vážně, že ne?" ptá se zmateně.
Odvrátím oči z koberce a zadívám se do jeho modrých očí. I když je má skleněně lesklé z alkoholu a unavené z rozchodu, pořád jsou tak nádherné.. ,,Myslím, Tomáši.."
,,Ale vždyť jsi moje sestra -"
Nestihne to doříct, protože ho umlčím polibkem. Tentokrát se už nebrání. Při pauze na vydýchání se mě zeptá: ,, Fakt to chceš?"
Jako odpověď vytáhnu tátův prezervativ, který jsem si schovala do kalhotek. Obejme mě kolem pasu a začne líbat. Při tom mi přetáhne přes hlavu košilku. Nezůstanu pozadu a svléknu mu zelené tričko s černým nápisem KING. Nalehne si na mě a laská mi svými ústy prsy. Pokračuje dál přes bříško až k nejcitlivějšímu místu, kde se zdrží nejdéle.
,,Teď já, chci si prohodit role." Překulím se navrch. Líbám ho na krku a při tom ho hladím na tvrdém přirození. Rozepnu mu knoflík a příklopec.
Nandá si kondom. ,,Jsi ještě panna?" zeptá se ochraptělým hlasem.
,,Ano," odpovím zadýchně.
Pomalu do mě pronikne. Prve se pohybuje pomalu. Po chvíli zrychlí. Ze začátku to trochu bolí, ale pak to přejde a já se začnu pohybovat ve stejném rytmu jako on.
Slyším vzdálené výkřiky. Dojde m, že je vydávám já. O něco později prožiji svůj první orgasmus, dokonce ve stejnou chvíli jako Tom! Miluju ho, nyní ještě víc než předtím..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 24. dubna 2015 v 15:28 | Reagovat

Tak tato kapitola se mi tedy moc nelíbila. Není to láska, jde tam jen o styk. A nelíbilo se mi, že se Tom více nebránil. Zvláště poté, co prožil takový emociální šok. Alkohol není výmluva, rozhodně ne pro všechno.
Ale abych jen nekritizovala, jsi jeden z mála lidí, kteří pohlavní styk popsali tak, že mě to úplně neznechutilo...

2 Tea Tea | 25. dubna 2015 v 12:58 | Reagovat

Děkuji za komentář.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama