Trochu jiná láska 3.kapitola

31. března 2015 v 11:16 | Tea |  Příběhy na pokračování
,,Rozešli? Jak.. Jak to..??" Této informaci se mi jaksi nechce uvěřit..
,,Kluci měli pravdu. Je to vyjebaná děvka!!" zařve na celý pokoj a neodpustí si třísknout do nočního stolku vedle mé postele. ,, V podvědomí jsem věděl, že mě podvádí, ale nechtěl jsem si to přiznat.. Dělal jsem jí takovou dobu vola!!" Svěřuje se mi. Odmala si všechno říkáme, ale s tou nevěrou mi nikdy nic neřekl. Docela mě překvapuje, že jí to takovou dobu trpěl.. Asi si přece sem tam ty růžový brejle sundal. ,, Jak si na to přišel?" zaptám se opatrně smutným hlasem. Lepší by bylo mu říct: Konečně ti to došlo. Najedné straně jsem ráda, že už s ní není, kdybych něco řekla špatně na Katky účet dobře by to nedopadlo.. Ale na druhou smutním, protože mi ho je líto. Znamenala pro Toma hodně..
,,Má fort ve skříňce ještě tu whisky?"
,,Jo, přinesu ji." Vyskočím z pelechu a mířím do ložnice rodičů. Ve skříňce chvíli lahev nemohu najít. Místo toho najdu plno papírů, všelijakých krámů + pět balíčků kondomů. Brr, při představě, jak máma s tátou souloží se oklepu. Chviličku ještě šmátrám, načež hledaný objekt najdu.
Rozházené věci narovnám zpátky a chystám se k odchodu. Ježíši, málem bych zapomněla sklidit prezervativy.
Pro jistotu se ještě porozhlédnu. Dobrý, nikde už nic neleží.. Najednou mě napadne šílený nápad.. Brácha je opilej a smutnej. Co kdybych využila situace... Čapnu jeden z tátových Durexů a už odcházím uskutečnit svůj plán..

,, Díky," hlesne ochraptělým hlasem a zhluboka si lokne.
Kývnu a přisednu si těsně vedle něj. Dotýkám se svou nohou o jeho. Je to tak vzrušující. Na sobě mám jen bílou průhlednou košilku dosahující těsně pod zadek. Stačilo by jen..Náhle odloží lahev a přeruší mé myšlenky.
,, Za dveřma jsem slyšel vzdychání. Napadlo mě, že tam s někým šuká, ale říkal jsem si, že se tam třeba dívá na porno.. Vejdu a víš co?!? Ona si to tam rozdává na kuchyňský lince s šedesáti letým dědkem.. Zrovna se oba ve stejnou chvíli udělali.. Chápeš?! Se mnou nikdy vrcholu nedosáhla, ani se tím nijak netajila a s takovým páprdou jo!!" Opět si zhluboka lokne. Využiji situace a začnu ho hladit po vypracovaném stehně. ,,Holka,která si to radši rozdá s dětkem si tě nezaslouží a už vůbec ne, abys za ní truchlil."
Mojí odpověď dělá, že přeslechl a pokračuje:,, Potom, co si udělali dobře se oblíkli. Dědek jí dal pětistovku , poslácal po zadku, pochválil, jak byla dobrá a vypadl. Měl jsem chuť mu rozbít hubu! Ta coura si tam stála a oznámila mi, že se mnou končí. Narovinu mi řekla, že si s ním víc užije, a že on jí za to dokonce zaplatí." Pití dopije a odhodí na zem.
,,Je to kurva," prohlásím, olíznu si rty a zlehýnka ho políbím na měkká ústa. Podívá se na mě zaskočeně. Dokud nic neříká využiji situace a snažím se proniknout jazykem do jeho úst. Pomůže mi. Ústa trochu pootevře a polibky mi začne oplácet. Je to tak nádherné a vzrušující.. Tisíctrát lepší než v představách.
Najednou mě od sebe prudce odstrčí . ,, Co blbneš, to nejde."
,,Miluju tě už strašně dlouho," kuňknu ochraptělým hlasem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 24. dubna 2015 v 15:25 | Reagovat

Jejího bratra jsem si docela oblíbila, na rozdíl od hlavní hrdinky. Přijde mi nějak...lidštější. Jí moc ráda nemám, ale jak se znám, brzy se to změní.
K této kapitole bych jen chtěla říct, že mě docela dojala. Ale udivuje mě, jak ona dokáže myslet jen na jedno a neuvědomuje si jeho zmatené city.
A také, hodně mě překvapilo, že on přesně věděl, co se stalo poté, co to Katka s tím...dědou...udělala. Normální člověk by přece hned odešel, ne? A hl. hrdinka se na to ani nezeptala...

2 Tea Tea | 25. dubna 2015 v 12:53 | Reagovat

Taková trochu nymfomanka... :DD Ohledně Toma tam je to složité. Tam jsem potřebovala, aby se něco takového stalo, protože jinak by se nestalo, co se stane... ;) :D =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama