Březen 2015

Trochu jiná láska 3.kapitola

31. března 2015 v 11:16 | Tea |  Příběhy na pokračování
,,Rozešli? Jak.. Jak to..??" Této informaci se mi jaksi nechce uvěřit..
,,Kluci měli pravdu. Je to vyjebaná děvka!!" zařve na celý pokoj a neodpustí si třísknout do nočního stolku vedle mé postele. ,, V podvědomí jsem věděl, že mě podvádí, ale nechtěl jsem si to přiznat.. Dělal jsem jí takovou dobu vola!!" Svěřuje se mi. Odmala si všechno říkáme, ale s tou nevěrou mi nikdy nic neřekl. Docela mě překvapuje, že jí to takovou dobu trpěl.. Asi si přece sem tam ty růžový brejle sundal. ,, Jak si na to přišel?" zaptám se opatrně smutným hlasem. Lepší by bylo mu říct: Konečně ti to došlo. Najedné straně jsem ráda, že už s ní není, kdybych něco řekla špatně na Katky účet dobře by to nedopadlo.. Ale na druhou smutním, protože mi ho je líto. Znamenala pro Toma hodně..
,,Má fort ve skříňce ještě tu whisky?"
,,Jo, přinesu ji." Vyskočím z pelechu a mířím do ložnice rodičů. Ve skříňce chvíli lahev nemohu najít. Místo toho najdu plno papírů, všelijakých krámů + pět balíčků kondomů. Brr, při představě, jak máma s tátou souloží se oklepu. Chviličku ještě šmátrám, načež hledaný objekt najdu.
Rozházené věci narovnám zpátky a chystám se k odchodu. Ježíši, málem bych zapomněla sklidit prezervativy.
Pro jistotu se ještě porozhlédnu. Dobrý, nikde už nic neleží.. Najednou mě napadne šílený nápad.. Brácha je opilej a smutnej. Co kdybych využila situace... Čapnu jeden z tátových Durexů a už odcházím uskutečnit svůj plán..

,, Díky," hlesne ochraptělým hlasem a zhluboka si lokne.
Kývnu a přisednu si těsně vedle něj. Dotýkám se svou nohou o jeho. Je to tak vzrušující. Na sobě mám jen bílou průhlednou košilku dosahující těsně pod zadek. Stačilo by jen..Náhle odloží lahev a přeruší mé myšlenky.
,, Za dveřma jsem slyšel vzdychání. Napadlo mě, že tam s někým šuká, ale říkal jsem si, že se tam třeba dívá na porno.. Vejdu a víš co?!? Ona si to tam rozdává na kuchyňský lince s šedesáti letým dědkem.. Zrovna se oba ve stejnou chvíli udělali.. Chápeš?! Se mnou nikdy vrcholu nedosáhla, ani se tím nijak netajila a s takovým páprdou jo!!" Opět si zhluboka lokne. Využiji situace a začnu ho hladit po vypracovaném stehně. ,,Holka,která si to radši rozdá s dětkem si tě nezaslouží a už vůbec ne, abys za ní truchlil."
Mojí odpověď dělá, že přeslechl a pokračuje:,, Potom, co si udělali dobře se oblíkli. Dědek jí dal pětistovku , poslácal po zadku, pochválil, jak byla dobrá a vypadl. Měl jsem chuť mu rozbít hubu! Ta coura si tam stála a oznámila mi, že se mnou končí. Narovinu mi řekla, že si s ním víc užije, a že on jí za to dokonce zaplatí." Pití dopije a odhodí na zem.
,,Je to kurva," prohlásím, olíznu si rty a zlehýnka ho políbím na měkká ústa. Podívá se na mě zaskočeně. Dokud nic neříká využiji situace a snažím se proniknout jazykem do jeho úst. Pomůže mi. Ústa trochu pootevře a polibky mi začne oplácet. Je to tak nádherné a vzrušující.. Tisíctrát lepší než v představách.
Najednou mě od sebe prudce odstrčí . ,, Co blbneš, to nejde."
,,Miluju tě už strašně dlouho," kuňknu ochraptělým hlasem.

Já a můj učitel - 1.kapitola

30. března 2015 v 20:52 | Karin |  Příběhy na pokračování
Tady něco z mé sbírky povídek. No, sbírky, zatím jsem napsala jen asi 4 povídky, ale tahle, si myslím, tedy spíš mé okolí si myslí, že je nejlepší, tak bych se s vám o ni chtěla podělit. ;) Budu jí sem přidávat po kapitolách, které budu postupně vymýšlet, tak se prosím nezlobte, kdyby sem dlouho nic nepřišlo. :P

Zase prověrka! Poslední dobou pořád píšeme nějaký prověrky! Pomyslím si, když nám naše mladá učitelka angličtiny Brownová oznámí, že si zítra napíšeme test na minulý čas. Tak tak si to stihnu zapsat do diáře, když zazvoní. Sbalím si učebnice do tašky, kterou si přehodím přes rameno a rychlou chůzí doženu svou nejlepší kamarádku Páťu. Známe se už 11 let a pořád si máme co říct. "Ahojky, jak se dneska máš?" přivítá mě a obejme. Někdo tuhle naší úchylku odsuzuje, ale nám to nevadí. "Už si slyšela nejnovější drby?" zasype mě hned Páťa novinkami ze všech koutů světa. Samozřejmě takovýhle věci jdou mimo mě, takže jenom pokrčím rameny. "Kde bych jen začala. To nejlepší si nechám na konec." rozhodne se Paty a spustí: "Takže za první: Monika se rozešla s Jamesem. No není to bomba? Teď budu mít konečně šanci!" "Myslíš tu namyšlenou káču ze třeťáku, co ho pořád jen využívala?!" řeknu ledovým hlasem a dodám: "Mně se zdálo divný, že by sis jen tak oblekla koženou mini!" James je jeden z těch šampónků, co si o sobě myslí, že dostanou každou. A Paty je do něj už od doby, co nastoupila na školu totálně zabouchnutá. "Jo, to je přesně ona. Kráva! A další, snad ještě lepší novinka. Zítřejší prověrka z angličtiny je asi poslední, kterou s Brownovou budeme psát." Nechápavě se na Páťu podívám: Jak to, prosímtě?!?" Nó... Naše milá paní učitelka Brownová je totiž... těhotná! Příští týden odchází na mateřskou, prý je to komplikované, tak jde radši dřív. Ředitel z toho byl úplně na nervy, ale prý už našel někoho místo ní. Akorát teda ještě nikdo neví, o koho jde. Tedy kromě ředitele, samozřejmě." dopověděla Paty a já zůstala stát s otevřenou pusou. "Tak to je bomba! Promiň, musím letět, uvidíme se další hodinu." řekla jsem a pomalu odešla pryč. Tohle musím rozdýchat.

Vzpomínky

30. března 2015 v 18:14 | Tea |  Básničky
Vždy před spaním myslím na tebe,
a na doby, kdy jsme tu byli pro sebe.
Naše odloučení bolí čím dál více,
pořád vzpomínám, jak jsi mi líbával líce.

Chybí mi tvé rty, oči, doteky,
chci opět s tebou ulehnout pod deky.
Bývaly to krásné časy,
ale ty už mi nikdo nevrátí asi.

Nesplněný sen

29. března 2015 v 20:15 | Karin |  Básničky
Chci u sebe tě mít,
aspoň chvilku s tebou být.
Nikde to neřeknu, slibuju,
strašně tě totiž miluju.
Jenže ty máš tu svoji ženu,
kterou od tebe neodeženu.

Zamilovaná...

29. března 2015 v 20:13 | Karin |  Básničky
Ještě nepůjdu spát,
budu s tebou si psát.
Až dlouho, dlouho do noci,
zítra se soustředit nebudu moci.
Budu myslet na naše psaníčka,
pusinky i červená srdíčka.

Co bude dál?

28. března 2015 v 14:37 | Tea
Co bude dál až umřeme? Půjdeme do nebe, kde nás budou obklopovat květiny, příbuzní,.. nebo do pekla, kde budeme mastit karty? Tohle nám pořád vkládají dokumentární filmy do hlavy..
Nebo se duše převtělí do zvířete, jak předpovídá jedno náboženství, či rovnou do nového človíčka?? A nebo budeme strašit ve svém domě, jak vypovídají pověsti o hradech a zámcích??
Hmm.. Zajímavá otázka, ale bohužel mi nikdo na ni neodpoví.. Holt si na zodpovězení této otázky budu muset ještě nějaký ten pátek počkat... :D

Trochu jiná láska 2.kapitola

27. března 2015 v 15:24 | Tea |  Příběhy na pokračování
,,Ahoj!" slyším v kuchyni z chodby mužský hlas a srdíčko mi poskočí radostí.
,,Ahoj, co ty tady?" ptám se upřímně překvapeně. Co tady sakra dělá? Vždyť je teprve středa. Dneska by měl být ještě v Praze na intru ( studuje tam druhým rokem vysněnou ekonomickou vysokou). Né že bych nebyla ráda, ale... ale.
,,Hele, dneska mají matka s tátou v nemocnici noční, že jo?"
,,Jo", potvrdím jeho domněnku. ,, Co máš za lubem?"
Usměje se na mě tím svým sexy úsměvem a já se musím přidržet stolu, aby se mi nepodlomily kolena. ,,Víš ty vůbec, co je za měsíc?"
,,Jestli mám správně otočený kalendář, tak říjen."
,,Ano sestřičko, máš ho otočenej dobře", ujistím mne a okamžitě pokračuje v otázkách: ,, A jestlipak víš, kolikátýho je?"
,,Osmnástého", odpovím se zdviženým obočím.
Zhluboka vydechne. ,,Pořád nic?" Zakroutím záporně hlavou.
,,Dneska přece Katka slaví dvacáte narozeniny", informuje mě a propaluje pohledem, který říká: Jak si mohla zapomenout? Tak kvůli narozeninám té káči přijel o dva dny dřív..
,,Aha, tak jí popřej i za mě. A co vlastně řekneš našim na to, že jsi přijel dneska?"
,, No.. Vrátím se domů dřív než oni a zahraju si na maroda".
Uchichtnu se: ,, Fakt si myslíš, že ti primář chirurgie a sestřička z dětskýho skočí na trik s čajem a teploměrem, jo?"
,, Tak blbej nejsem, neboj se..", řekne mi s mrknutím.
Podívá se na hodiny a prudce vstane. ,,Já jdu. Už se nemůžu dočkat, až uvidím, jak se bude Katka tvářit. Čeká mě v sobotu.. Tak se tady měj, Evo."

1:30 ukazuje digitální budík po tom, co mě vzbudilo bouchání a padání věcí . Co se děje? Na příchod rodičů je brzy a Tom si teď asi užívá s Katkou.. Že by zloději?? Slyším blížící se kroky.. Otevřou se dveře do pokoje a vnich stojí opilý Tomáš. Spadne mi obrovský balvan ze srdce... Dopotácí se k mé posteli a se slzami v očích mi zdělí: ,, S Katkou jsme se rozešli..."

Trochu jiná láska 1.kapitola

25. března 2015 v 20:01 | Tea |  Příběhy na pokračování

Odraz v zrcadle je hrozná věc, řeknu si při pohledu na sebe. Kdybych si odmyslela ty obyčejné čokoládové oči, které má skoro každý, a místo hnědého mikáda nahradila blond dlouhé vlasy k pasu.. No.. Docela by to ušlo.. I takhle to není zas tak hrozné. Sem tam se někdo najde, kdo není líný se za mnou otočit. Lichotí mi to, ale já o jejich pozornost nestojím. Stačilo by mi, kdyby se za mnou ohlédl ten namakanej kluk se studánkovýma očima s blond rozcuchem. Ale o tom si můžu nechat jenom zdát.. On už svoji pravou lásku našel. Oči má jen pro ni. Miluje ji podle mého názoru až moc. Přehlíží její povýšené chování. Kateřina může všechno. Od vymetání každé párty a klubu až po flirtování s kdejakým frajerem. Párkrát ho už podvedla a prý i podvádí.. Jeho kámoši mu to říkají, ale on jim nikdy nevěří. Docela by se mi hodilo, kdyby mi někdy půjčil ty růžové brýle, které si odmíta sundat. Za chvíli z nich bude slepý. Vlastně už je.. Nechápu, co na ní má. Ale jo vím, jen si to nějak podvědomně nechci přiznat. Prostě je to metr osmdesát vysoká zrska s vlnitými vlasy k lopatkám a zelenýma kočičíma očima, které zvýrazňuje černou tužkou. Nejvíc pyšná je na své trojky a padesáti osmi centimetrový pas. Ach jo.. Té se nikdy nevyrovnám.. Nesnáším ji, né protože on je její, nýbrž za to, jak s ním jedná. Kdyby mu lásku opětovala, přála bych mu ji a byla šťastná, ale takhle...
Dalším a hlavním důvodem proč spolu NIKDY nebudeme je, že jsme příbuzní.. Ano, myslíte si to správně. Jsem zamilovaná do svého staršího bratra Tomáše...

Trochu jiná láska

24. března 2015 v 18:53 | Tea |  Příběhy na pokračování
Ahoj lidi,
Už dlouho čtu knížky od Lenky Lanczové a vždy zírám nad jejími nápady a dobře zvolenými slovy. A proto jsem se nedávno rozhodla si taky vyzkoušet napsat nějaký příběh. Dlouho jsem přemýšlela, jaké téma si zvolit až mě napadla sourozenecká láska. Né obyčejná, jakože se sourozenci mají rádí a vycházejí si vstříc, ale opravdová láska, kdy se jeden zamiluje do toho druhého.
Tento příběh je právě o 17-ti leté Evě a jejím o dva roky starším bratrovi Tomášovi.
Jednoho dne se Tomáš vrátí domů opilý, Eva už nedokáže zkrotit dlouhodobou náklonost k němu a Tomáše svede. To mu druhý den všechno dojde a snaží se dát věci do pořádku...


Tohle je moje první povídka, takže nečekejte žádné zázraky..Smějící se Budu nesmírně ráda, když, mi do komentářů napíšete co zlepšit, kde jsou chyby, popřípadě dáte nějakou tu radičku..

Neopětovaná láska

23. března 2015 v 16:52 | Tea |  Básničky
NEOPĚTOVANÁ LÁSKA

Co je to vlastně láska?
Děj, při kterém je přes oči daná páska.
Pokud jsou na tom oba stejně, je to krása,
ale když jen jeden, stokrát míň bolí ukousnout si kus vlastního masa.

Na scénu příjde žiletka, krev, vana,
kéž bych nepoznala lásku
a byla v tomhle ohledu ještě panna!

Rudá krev stéká po dlani,
že by to nějak bolelo,
si nevšimnu ani.

Projíždí mnou hřejivý pocit euforie,
umírám tady kvůli tobě.
"Tak si ho nech, ty jedna zmije!"